تمرينات طاقت فرسا

سلام

چند وقته یه سری تمرینات سنگین شروع کردم تا به آمادگی جسمانی مناسب برسم . انواع و اقسام چیزارو  هم استفاده می کنم . بالش . پتو . لبه مبل . دیفال . خود مبل . بابابزرگ ممد  و بقیه افراد فامیل . بعضی وقتا هم بی دست تمرین می کنم ( مثل انیا که  دستاشونو موقع دوچرخه سواری ول میکنن  ) دیگه بگم ....... همینا دیگه .

واسه پرورش اندام نیستا ! واسه اینه که من یاد بگیرم مثل آدم گنده ها بیشینم .

به قول عمو کوچیکه « بیشین تن . بخول تن . ....... تن » که دراین جمله بشین تن کنایه از «لمیدن» و «تعادل داشتن در نشستن» و «خودتو نگه دار ولو نشی» است . اینم عسک یکی از مراحل تمرینه که تکنیک بالش و بابایی و مبل رو نشون میده (بابایی تو تصویر نسیت . هوامو داره چپه نشم)  . البته آب دهان به عنوان یکی از عوامل بر هم زننده تعادل و ضایع کننده کوشولو هایی مثل من در این عسک شناخته شده . من تمام سعی خودمو می زارم که بیشین کنم . اما چند گرم آب دهن کشدار کل تعادل ما رو میزنه به هم و ما مثل لاستیک از جلو تا میشیم و ماماخمون (بینی) می خوره به انگشتای پامون که البته اینم مثل بقیه حرکات ما شیرین و نشانه انفطاف بدنیه !

sitting.jpg

/ 1 نظر / 5 بازدید
آشنای غريبه

ای جان به این نمکدون....پگی خانم میشه بفرمایید حواست کجا بود که دست بچه این جوری سوخت‌،باباش که معلومه مشغول وبلاگ بازی بود اما شما چی...؟؟؟ این نمکدون رو کی میخواین با خاله های دیگش تو اداره مامان پگی آشنا کنید،؟؟؟ نمکدون جان اگه متعلق به همه ای ، ما رو هم بی نصیب نزار عزیزم،‌پیش ماهم بیا....