در سه سوت !

سلام

میدونید که احترام به بابایی و مامی از واجبات اصلی و موهوم و گنده است . نخصوصان بابایی ها که ویجتاً پول پوشک ما رو میدن که نقش مهمی در زندگی زناشویی داره ! ولی همین بابایی های زحمت کش محترم هم بعضی گاهی اوقات نیاز به اندکانی مشت و مال دارند . به هر حال نیاز دارن و من فقط میدونم نیاز دارن . دلایلشو نمیدونم . ازم هم نپرسید . گیر هم ندید . وگرنه ... !

در ادامه سه مرحله مشت و مال بابایی ها یا به قول همین بابایی ها مشت و مال در سه سوت را نشون میدم . دیدن این قسمت برای بانوانگان و بخش زنانه زندگانی زناشویی ممنوع می باشد . سعی در دسترسی هم نداشته باشند بانوانگان . چون با جمله زیر روبرو میشین .

دسترسی شما به این سایت ممنوع می باشد

 

مرحله اول :مرحله تغییرات ظاهریه. کندن دکمه پیراهن . به تن داشتن پیراهن مردانه الزامی است . البته توجه داشته باشید که مسئول تهیه اون هم بابایه.

مرحله دوم : تلاش برای تغییرات فکری و مهیا کردن بهانه است . می گردید تو خونه و تا میتونید به همه جیزا دست میزنید تا صدای باباییتون در بیاد. در حین این مرحله  تکمیل مرحله قبل هم فراموش نشود . کم کم شروع به کندن پیراهن کنید .

مرحله سوم : اقدام ! بزنید صاحاب بابایی و در بیارید . خاطر نشان میکنم این مراحل در مشت و مال باباییه بابایی ها (مثل بابایی ممد) نخصوصاً اگر تپلی باشن و بیان تو دست هم قابل استفاده است .

/ 2 نظر / 6 بازدید
مامان دانیال

سلام کوچولو بامداد جان داری کمی خطرناک می شی [شیطان]

مامان دانیال